V jednoduchosti

Odvaha dělat to, co skutečně chci

Spoustu let jsem snila o psaní blogu. Je to něco, co mě už dlouho ohromně láká. Mám v hlavě tolik věcí, o kterých bych chtěla psát. Přesto jsem se k tomu celé roky neodhodlala. Proč? Protože jsem si to sama „rozumnými argumenty“ rozmluvila.

Jak často tohle děláme? Shazujeme svoje sny a řešíme, co by na to řekli ostatní. Jak bychom v jejich očích vypadali?

Já zjišťuju, že jsem tohle dělala dost dlouho. Dost dlouho na to, abych s tím už přestala. A tak začínám psát. Mám svůj vysněný blog a v hlavě dlouhý seznam článků, na které se moc těším. Píšu a mám radost, že konečně poslouchám sebe.

Mám několik témat, která mě osobně moc zajímají a chci se jim v rámci blogu věnovat. Jsou to oblasti, na které se mě také často kamarádi, rodina a lidé v okolí ptají. Vidím, že to, co dnes už beru jako samozřejmost, může být pro někoho nová a velmi přínosná informace. Řada principů, o kterých budu psát, může výrazně zlepšit kvalitu života.

Dočtete se u mě zejména o minimalismu, zjednodušování života, směřování pozornosti na to, co si v životě přejeme, každodenních návycích či udržitelnějším způsobu života. Věřím, že svým sdílením můžu někomu pomoci najít v životě balanc. 

Teším se na tuhle cestu a děkuji, že jste tu se mnou.

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *