Cítíte se zahlcená věcmi a povinnostmi?

Nemáte dostatek času, energie a peněz na to, co milujete?

Vím, jak zahlcující to množství zbytečných věcí může být a jak těžké se může zdát něco s tím udělat

Představte si, jaké to bude až...

… se doma kolem sebe rozhlédnete a budou tam pouze věci, které máte ráda a skutečně je používáte. Žádné harámpádí. Žádné hromady věcí, které z Vás vysávají energii. Už nebudete trávit hodiny péčí o domácnost. Budete mít konečně dostatek času i energie žít život, jaký si přejete

Dosáhněte ve svém domově i životě skutečné změny s ebookem

ODLEHČETE SVŮJ ŽIVOT

V ebooku Odlehčete svůj život Vám velmi konkrétně ukážu, co udělat pro to, abyste se osvobodila od všech zbytečných věcí, které Vás dnes drží zpět.

Krok za krokem Vás provedu celým procesem tak, aby Vás ve Vašem domově obklopovaly pouze věci, o které opravdu stojíte a mají pro Vás skutečnou hodnotu.

Budete díky tomu mít v životě mnohem více prostoru na to, co je pro Vás skutečně důležité. 

Co konkrétně v ebooku naleznete?

Motivaci k akci

Prostřednictvím série otázek objevíte svou vlastní silnou motivaci ke skutečné změně. Bude to Váš vlastní motor, který Vás bude pohánět vpřed. Nevzdáte to v polovině, budete totiž moc dobře vědět, proč chcete svůj život odlehčit.

Techniky k získání kontroly nad nákupy

Naučíte se praktické techniky, pomocí kterých získáte plnou kontrolu nad tím, kolik nových věcí si do svého domova přinášíte. Už svou domácnost nikdy nezahltíte zbytečnými věcmi. Ušetří Vám to spoustu peněz, času i energie.

Efektivní metodu třídění věcí

Naučíte se metodu, díky které úspěšně vytřídíte všechny věci ve své domácnosti. Osvobodíte se od všeho harampádí, které Vás zatěžuje. Budete mít konečně čas a energii žít život, jaký si přejete.

Čím je ebook unikátní?

Je velmi praktický, čeká Vás v něm celá řada konkrétních úkolů, které Vám pomohou mít více energie, volného času i peněz pro to, co opravdu milujete.

Klade velký důraz na Vaši motivaci. Nedostatečně silná motivace totiž patří mezi nejčastější důvody toho, že nejsme schopni svůj život zbavit zbytečností. Tentokrát to určitě zvládnete.

Ukáže Vám, jak vytřídit všechny Vaše věci i v případě, kdy máte velice málo volného času. I pár minut denně budete umět efektivně využít. Vše přebytečné půjde pryč a s tím i Váš pocit vyčerpání a zahlcení věcmi.

Co díky odlehčení života získáte?

Více volného času

Budete mít mnohem více volného času na to, co Vás skutečně baví. Nebudete již trávit hodiny péčí o domácnost.

Více energie

Budete mít mnohem více energie žít život, jaký si přejete. Nebude Vás již vysilovat nekonečný seznam povinností.

Více peněz

Ušetříte spoustu peněz tím, že dostanete své nákupy pod kontrolu. Možná si dnes ani neuvědomujete, kolik peněz Vám zbytečně utíká.

Utřídíte si život

Náš domov je odrazem toho, co se děje v nás samotných. Když si vytřídíte své věci, utřídíte si také vlastní myšlenky i život.

Svobodu

Věci Vás již nebudou svazovat. Budete mít díky tomu mnohem více prostoru dělat to, po čem skutečně toužíte.

Méně starostí

Čím méně věcí budete vlastnit, tím méně starostí o ně budete mít. Budete mít více mentální kapacity na to, co je pro Vás v životě opravdu důležité.

Kdo jsem?

Jmenuji se Ilona Bečicová, jsem máma, minimalistka. Pomáhám lidem vytvořit v jejich životě prostor na to, co je pro ně důležité. Ukazuji, jak se zbavit přebytečných věcí a předcházet jejich dalšímu hromadění. Učím, jak se v životě obklopovat jen věcmi, které pro nás mají skutečnou hodnotu.

Věřím, že odlehčení domova od zbytečností pozitivně ovlivní život každého, kdo to zkusí. Tím, že vytřídíte své věci si utřídíte i vlastní myšlenky. Uklidíte si doma i sami v sobě.

Co na ebook říkají první čtenářky?

„Ebook Odlehčete svůj život považuji až za terapeutickou příručku 😊 Na první pohled se může zdát, že se jedná o další knihu o minimalismu, ale ve skutečnosti je téma podáno mnohem hlubším způsobem - skrze minimalizaci věcí se dostat k tomu, co je v životě skutečně podstatné a přičinit se tak sám o svůj šťastný a radostný život ❤️ Už jen při čtení ebooku jsem pocit radosti jen při té představě zažívala a při třídění věcí jsem cítila pocity euforie. Hodně podstatné pro mě byly zásadní životní otázky, které Ilča dává k zamyšlení. Po přečtení ze mě spadl velký balvan.. a přišlo prozření ,,Uf, opravdu toto vše nemusím nést a mohu žít lehký a spokojený život." Jsem vděčná, že mi toto téma v podání Ilonky přišlo do života. Děkuji Ti Ilčo za veškerou inspiraci a věřím, že Tvoje výjimečná energie, kterou poselství sděluješ, posune vpřed mnoho lidí ❤️"
Aneta Doležalová
maminka na rodičovské dovolené
„Ráda sleduji Iloniny tipy a rady na sociálních sítích i blogu. Proto jsem byla velmi zvědavá na Ilonin nový eBook. A po přečtení jsem z něj nadšená. EBook mi díky kombinaci teorie a praxe (pracovní listy) pomohl formulovat, co ještě můžu zjednodušit na svém životě a vylepšit ve vztahu k věcem a prostoru kolem sebe. Ač nejsem v minimalismu zdaleka začátečník a pár let už mě toto téma zajímá, objevila jsem díky eBooku mnoho nových oblastí, na kterých ještě můžu zapracovat, abych se cítila lépe. Ebook bych doporučila každému, kdo se cítí unaveně, přehlceně, nestíhá doma uklízet nebo má málo času na sebe a chce svůj život zjednodušit a změnit k lepšímu. Ebook vám pomůže zjistit, co je pro vás v životě důležité, a navrhne vám konkrétní kroky, jak toho dosáhnout."
Ada Mikulová
maminka na rodičovské dovolené

Cena ebooku

499 Kč

Cena ebooku odpovídá ceně jedné halenky. Namísto koupě jednoho kousku oblečení, který ve Vašem šatníku nic zásadního nezmění, můžete investovat do sebe a do změny, která se Vám mnohonásobně vrátí. Ušetří Vám spoustu peněz, času i energie a přinese Vám velkou svobodu.

Bonus zdarma

Pracovní listy

K ebooku dostanete zdarma pracovní listy s konkrétními úkoly, které Vás na cestě k odlehčenému životu čekají. Tyto úkoly Vám pomohou postupně dosáhnout ve Vašem domově skutečné změny.

Budete mít přesný přehled o tom, co jste již zvládla a co je ještě před Vámi. Pracovní listy jsou určeny k tisku, aby se Vám s nimi dobře pracovalo.

Máte nějaké otázky?

S tím, že nemáte dostatek volného času k třídění věcí, se dá pracovat. V ebooku získáte detailní návod na to, jak v takové situaci postupovat, abyste přesto dokázala svůj domov zbavit zbytečností.

Ne, neobsahuje. Ebook obsahuje celou řadu tipů, které je možné aplikovat i na věci Vašich dětí. Nezaměřuje se však na ně cíleně a nerozebírá detailně, jak s věcmi dětí ideálně pracovat. Je to velmi specifická oblast a nelze ji v rámci tohoto ebooku dostatečně pokrýt. Na toto téma brzy vydám samostatnou příručku, jako rozšíření této základní (se kterou je vhodné začít). 

Není. Cílem je, abyste ve svém životě měla jen věci, o které Vy sama doopravdy stojíte. Věci, které pro Vás mají skutečnou hodnotu. Je jedno, kolik jich ve výsledku bude. Jde o to, abyste svůj život odlehčila od všeho zbytečného, co Vám překáží a zatěžuje Vás.

Ebook má celkem 124 stran psaných písmem velikosti 16, díky čemuž můžete ebook pohodlně číst i na telefonu či tabletu. Ebook obsahuje celou řadu fotografií. Navíc k ebooku dostanete pracovní listy, které mají 20 stran.

V případě, že ebook nebude splňovat to, co jste od něj očekávala, můžete využít 14denní garanci vrácení peněz. Napíšete mi do 14 dní od zakoupení email a já Vám bez dalších otázek vrátím celou částku, kterou jste zaplatila. 

Napadají-li Vás jakékoliv další otázky, neváhejte se mi ozvat na email ilona@vjednoduchosti.cz

„Zbavte se zbytečností a mějte čas a energii na to, co je pro Vás opravdu důležité."