Jste frustrovaná z množství věcí, které vás doma obklopují?

Štve vás, kolik času a energie vám bere péče o domácnost?

Vadí vám, že nemáte dostatek času na to, co je pro vás opravdu důležité?

Chcete s tím něco udělat, ale nevíte, jak na to?

Vím, jak zahlcující to množství zbytečných věcí může být a jak těžké se může zdát něco s tím udělat. Nemusíte na to být sama, pomůžu vám s tím. 

Představte si, jaké to bude až...

… se doma kolem sebe rozhlédnete a budou tam pouze věci, které máte ráda a skutečně je používáte. Žádné harámpádí. Žádné hromady věcí, které z vás vysávají energii. Už nebudete trávit hodiny péčí o domácnost. Budete mít konečně dostatek času i energie žít život, jaký si přejete.

V ebooku ODLEHČETE SVŮJ ŽIVOT vám velmi konkrétně ukážu, co udělat pro to, abyste se osvobodila od všech zbytečných věcí, které vám otravují život.

Krok za krokem vás provedu celým procesem tak, aby vás ve vašem domově obklopovaly pouze věci, o které opravdu stojíte a mají pro vás skutečnou hodnotu.

Zbytečnosti vás už nebudou držet zpět. Budete díky tomu mít v životě mnohem více prostoru na to, co je pro vás skutečně důležité. 

Co konkrétně v ebooku naleznete?

Motivaci ke skutečné změně

Prostřednictvím série otázek objevíte svou vlastní silnou motivaci ke skutečné změně. Bude to váš vlastní motor, který vás bude pohánět vpřed. Nevzdáte to v polovině, budete totiž moc dobře vědět, proč chcete svůj život odlehčit.

Techniky k získání kontroly nad nákupy

Naučíte se praktické techniky, pomocí kterých získáte plnou kontrolu nad tím, kolik nových věcí si do svého domova přinášíte. Už svou domácnost nikdy nezahltíte zbytečnými věcmi. Ušetří vám to spoustu peněz, času i energie.

Efektivní metodu třídění věcí

Naučíte se metodu, díky které úspěšně vytřídíte všechny věci ve vaší domácnosti. Osvobodíte se od všeho harampádí, které vás zatěžuje. Budete mít konečně čas a energii žít život, jaký si přejete.

Co díky odlehčení života získáte?

Více volného času

Budete mít mnohem více volného času na to, co vás skutečně baví. Nebudete již trávit hodiny péčí o domácnost.

Více energie

Budete mít mnohem více energie žít život, jaký si přejete. Nebude vás již vysilovat nekonečný seznam povinností.

Více peněz

Ušetříte spoustu peněz tím, že dostanete své nákupy pod kontrolu. Možná si dnes ani neuvědomujete, kolik peněz vám zbytečně utíká.

Utřídíte si život

Náš domov je odrazem toho, co se děje v nás samotných. Když si vytřídíte své věci, utřídíte si také vlastní myšlenky i život.

Svobodu

Věci vás již nebudou svazovat. Budete mít díky tomu mnohem více prostoru dělat to, po čem skutečně toužíte.

Méně starostí

Čím méně věcí budete vlastnit, tím méně starostí o ně budete mít. Budete mít více mentální kapacity na to, co je pro vás v životě opravdu důležité.

Kdo jsem?

Jmenuji se Ilona Bečicová, jsem máma, minimalistka. Pomáhám lidem vytvořit v jejich životě prostor na to, co je pro ně důležité. Ukazuji, jak se zbavit přebytečných věcí a předcházet jejich dalšímu hromadění. Učím, jak se v životě obklopovat jen věcmi, které pro nás mají skutečnou hodnotu.

Věřím, že odlehčení domova od zbytečností pozitivně ovlivní život každého, kdo to zkusí. Tím, že vytřídíte své věci si utřídíte i vlastní myšlenky. Uklidíte si doma i sami v sobě.

Reference

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.
John Doe
Designer
Click edit button to change this text. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.
John Doe
Designer
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetuer adipiscing elit. Integer malesuada. Aliquam in lorem sit amet leo accumsan lacinia. Sed convallis magna eu sem. Integer in sapien. Curabitur sagittis hendrerit ante. Cum sociis natoque penatibus et magnis dis parturient montes, nascetur ridiculus mus. Donec iaculis gravida nulla. Sed elit dui, pellentesque a, faucibus vel, interdum nec, diam. Nulla turpis magna, cursus sit amet, suscipit a, interdum id, felis. Etiam egestas wisi a erat. Maecenas fermentum, sem in pharetra pellentesque, velit turpis volutpat ante, in pharetra metus odio a lectus. Pellentesque habitant morbi tristique senectus et netus et malesuada fames ac turpis egestas. Duis sapien nunc, commodo et, interdum suscipit, sollicitudin et, dolor. Fusce tellus.
John Doe
Designer

Cena ebooku

449 Kč

Cena ebooku odpovídá ceně jednoho kvalitního trička. Namísto koupě jednoho trička, které ve vašem šatníku pravděpodobně nic radikálního nezmění, můžete investovat do sebe a do změny, která se vám mnohonásobně vrátí. Ušetří vám spoustu peněz, času i energie a přinese vám velkou svobodu.

Bonus zdarma

Pracovní listy

K ebooku dostanete zdarma pracovní listy s konkrétními úkoly, které vás na cestě k odlehčenému životu čekají. Tyto úkoly vám pomohou postupně dosáhnout ve vašem domově skutečné změny.

Budete mít přesný přehled o tom, co jste již zvládla a co je ještě před vámi. Pracovní listy jsou určeny k tisku, aby se vám s nimi dobře pracovalo.

Máte nějaké otázky?

S tím, že nemáte dostatek volného času k třídění věcí, se dá pracovat. V ebooku získáte detailní návod na to, jak v takové situaci postupovat, abyste přesto dokázala svůj domov zbavit zbytečností.

Ne, neobsahuje. Ebook obsahuje celou řadu tipů, které je možné aplikovat i na věci vašich dětí. Nezaměřuje se však na ně cíleně a nerozebírá detailně, jak s věcmi dětí ideálně pracovat. Je to velmi specifická oblast a nelze ji v rámci tohoto ebooku dostatečně pokrýt. Na toto téma brzy vydám samostatnou příručku, jako rozšíření této základní (se kterou je vhodné začít). 

Není. Cílem je, abyste ve svém životě měla jen věci, o které vy sama doopravdy stojíte. Věci, které pro vás mají skutečnou hodnotu. Je jedno, kolik jich ve výsledku bude. Jde o to, abyste svůj život odlehčila od všeho zbytečného, co vám překáží a zatěžuje vás.

V případě, že ebook nebude splňovat to, co jste od něj očekávala, můžete využít 14denní garanci vrácení peněz. Napíšete mi do 14 dní od zakoupení email a já vám bez dalších otázek vrátím celou částku, kterou jste zaplatila. 

Napadají-li vás jakékoliv další otázky, neváhejte se mi ozvat na email ilona@vjednoduchosti.cz

„Zbavte se zbytečností a mějte čas a energii na to, co je pro vás důležité."